قبل از خرید، قوانین و شرایط زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

فروشنده = انتشارات به تدبیر

خریدار = شخص حقیقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

 1. فروشنده متعد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار ، مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه ندهد.
 2. فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
 3. فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید.
 4. فروشنده موظف است پس از دریافت فرم سفارش و تائید سفارش (به صورت تلفنی) در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده کنند و در بسته بندی مناسب تحویل پست دهد.
 5. فروشنده می تواند بنا به تشخیص و عدم صلاحیت خریدار سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند.
 6. خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش اختیار فروشنده قرار دهد.
 7. خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش خرید و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال نماید.
 8. خریدار پس از تائید سفارش خرید (به صورت تلفنی) از طرف فروشنده و در وضعیت آماده به ارسال نمی تواند درخواست انصراف سفارش را نماید.
 9. خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست وجه کالا را یکجا به مامور پست پرداخت نماید. (درصورتی که هزینه کالا قبلاً از طریق کارت اعتباری پرداخت شده باشد نیازی به پرداخت هیچگونه وجهی نمی باشد)
 10. خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست کاملاً آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار خرابی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری نماید. (فروشنده مسئولیت خرابی کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار به عهده نمی گیرد)
 11. كالاي خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.
 12. در صورت برگشت محصول خریداری شده توسط سیستم خرید نقدی انصراف سفارش پذیرفته نمی شود و خریدار ملزم است برای ارسال مجدد محصول هزینه پستی را متقبل شود.

شرایط بالا ممکن است تغییر یابد خریدار باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط مطلع باشد!